SKANDALOZNA REKLAMA „NEOPLANTE“: SPRDAJU SE SA POKOJNICIMA I VREĐAJU SVE PORODICE KOJE SU NEKOG IZGUBILE!

Novosadska firma za svinjokolj „Neoplanta“ šokirala je javnost Srbije i regiona svojom bogohulnom reklamom koja vređa i nanosi dodatni bol svima onima koji su izgubili sebi drage osobe.

Izgleda da se „Neoplanta“ iskreno raduje kad neko umre jer taj trenutak bola za bližnje vide kao priliku da prodaju svoje nezdrave mesne prerađevine?

I još priželjkuju da pokojnike „dvaput sahrane“ kako bi što više mesa prodali onima koji u bolu sprovode daću.

Kako je REM uopšte dozvolio ovakvu bogohulnu i neljudsku reklamu?!

Zašto se SPC ne oglašava?!

Grupa revoltiranih građana pozvala je na društvenim mrežama na BOJKOT NEOPLANTINIH PROIZVODA zbog ove neprimerene reklame.

BOJKOTUJMO NEOPLANTU – PODELI OVO ŠIROKO!

Vaš komentar na ovo?

Ostavite komentar

Vaša mejl adresa neće biti objavljena.


*